Visas kategorijas
Grozs

Vannas istabas mēbeles

Vannas istabas iekārtojuma pamatsastāvdaļas ir vanna, duša, izlietne, WC pods un dvieļu žāvētājs. Taču gandrīz tik pat svarīgi ir plaukti, skapji un citas vannas istabas mēbeles.

Lai vannas istabā radītu patīkamu sakoptu un estētisku vidi, ikdienā lietojamiem mazgājamiem līdzekļiem un higiēnas priekšmetiem ir vajadzīga uzglabāšanas vieta. Šo funkciju lieliski veic vannas istabas mēbeles. Izlietnes ar skapīšiem, augstie skapji un spoguļskapīši ir tieši tam paredzēti.

Vannas istabas mēbeles pilda ne tikai praktisku funkciju, tās var būt āri kā dizaina priekšmeti. Vannas istabas mēbeles ir pieejamas ne tikai baltajā krāsā, bet arī dažādos patīkamos dabīgos un pasteļtoņos.

Izlietnes skapīšus var komplektēt ar dažādām izlietnēm, darba virsmām un rokturiem. Atvilktnes ir aprīkojamas ar higiēnas priekšmetu organizatoriem, kontaktligzdām un apgaismojumu.

Piedāvājumā ir arī vannas istabas spoguļi un spoguļskapīši ar šobrīd tik populāriem, ekonomiskiem un nepieciešamiem LED apgaismojumiem. Savukārt skapīši ar izlietnēm ir papildināmi ar LED apgaismojumu, kas ieslēdzas ar kustības sensoru.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.