Visas kategorijas
Grozs

Privātumā politika

1. Vispārīga informācija

Jūsu personīgā informācija, piemēram, vārds uzvārds, nosaukums, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, bankas konta dati, kredītkartes numurs u.c. tiks apstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, īpaši aktiem, kas regulē fiziskas personas datu aizsardzību. Šajos noteikumos aprakstīts personas datu iegūšanas, apstrādes un izmantošanas veids, apjoms un mērķis. Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu SIA “Vēsmas Projekts” tirdzniecības vietām, gan interneta vidē, gan veikalos.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Privātuma politikā un Lietošanas noteikumos.

Lūgums rūpīgi izlasīt mūsu privātuma politiku pirms nosūtiet mums savus personas datus un sākat izmantot mūsu pakalpojumus un preču iegādi.

2. Pamatdati

  • Jūsu personīgā informācija tiks izmantota līguma noslēgšanai, kā arī komerciālu paziņojumu par www.santehnikasveikals.lv precēm, akcijām un atlaidēm, ja Jūs tam būsiet piekritis nosūtīšanai. Gadījumā, ja jūs būsiet izvēlējies preču piegādi, Jums būs jānorāda Jūsu vārdu, uzvādru un adresi, ko mēs nosūtīsim preču pārvadātājam, lai izpildītu Jūsu preces piegādi.
  • Jūsu personīgā informācija netiks pārsūtīta pretlikumīgi trešajām personām bez Jūsu skaidras atļaujas vai bez juridiska pamata. Ja jūs nebūsiet sniedzis mums skaidru piekrišanu savu personas datu apstrādei, Jūsu personas dati tiks dzēsti pēc līguma izpildes. Tiklīdz normatīvajos aktos finansiālie un komerciālie datu saglabāšanas periodi ir beigušies, šī informācija par Jums tiks neatgriezeniski dzēsta, ja vien jūs skaidri nepiekrītat to turpmākajai izmantošanai.

3. Personas datu izmantošanas tiesiskais pamats

Mūsu apkopotie personas dati tiek izmantoti tikai šajā Konfidencialitātes politikā noteiktajiem mērķiem.

Mēs esam tiesīgi izmantot jūsu personas datus:

  • līguma ar Jums noslēgšanai un tā nosacījumu īstenošanai;
  • izmantojot šajā Interneta vietnē sniegto informāciju iegādāto preču nosūtīšanas un piegādes nolūkos;
  • lai nodrošinātu Jums piekļuvi mūsu Interneta vietnei un tās sniegtajiem pakalpojumiem;
  • atskaišu un faktūrrēķinu izrakstīšanai un nosūtīšanai Jums nolūkos;
  • parādu vadīšanai un Jūsu maksājumu iekasēšanai;
  • lai nosūtītu Jums paziņojumus, korespondencei ar Jums;
  • tiešā mārketinga mērķiem.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šīs informācijas, paziņojot mums pa e-pastu vai noklikšķinot uz interaktīvās saites ziņojuma apakšpusē, ja nevēlaties saņemt īstermiņa mārketinga ziņojumus nākotnē.

4. Personas datu drošība

Izmantojot tehniskās un organizatoriskās iespējas, cenšamies Jūsu personas datus saglabāt tā, lai tiem nevarētu piekļūt trešās personas. Sazinoties pa e-pastu, nevaram garantēt pilnīgu datu drošību, tāpēc konfidenciālas informācijas sniegšanai ieteicams izmantot pasta pakalpojumus. Ar jautājumiem vai ierosinājumiem lūdzam vērsties pie mums rakstot uz zemāk norādīto e-pasta adresi.

5. Personas datu izmantošanas termiņš

Jūsu personas dati e-tirdzniecības mērķiem (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, preces piegādes adrese, preču/ pakalpojumu maksājumu informācija (bankas konta numurs, maksājuma veids utt.), pirkuma vēsture (iegādātās preces, cena utt.) tiks uzglabāti 10 (desmit) gadus pēc pēdējā pirkuma mūsu mājas lapā.

Jūsu personas dati www.santehnikasveikals.lv kontā tiks saglabāti 5 gadus pēc pēdējās pieteikšanās.

Tiešā mārketinga personas dati tīmeklī tiks saglabāti tik ilgi, kamēr jūs vēlaties saņemt tiešos komerciālos paziņojumus no mums.

Jūsu Personas dati tiks glabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams iepriekš minētajiem mērķiem. Ja tiek ierosināta prasība tiesā, Personas dati var tikt glabāti līdz šādas darbības beigām, ieskaitot iespējamos pārsūdzības termiņus, bet pēc tam tos dzēš. Ja saskaņā ar tiesību aktiem ir nepieciešama datu obligāta glabāšana, mēs ievērosim attiecīgos norādījumus.

6. Kredītspējas pārbaude

Ja mēs piegādājam preci pirms maksājuma veikšanas, mums ir tiesības veikt Jūsu kredītspējas pārbaudi, izmantojot šādu pakalpojumu sniedzēju. Mēs nosūtīsim jūsu personisko informāciju (piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu un personas kodu) šim uzņēmumam konkrētajam mērķim. Līguma noslēgšana būs atkarīga no kredīta pārbaudes rezultātiem.

7. Tīmekļa analīze, izmantojot Google Analytics

Šī mājas lapa izmanto Google Analytics – koncerna Google („Google”) web analīzes dienestu. Google Analytics izmanto tā saucamos „īsceļus”, tekstu failus, kuri tiek saglabāti uz Jūsu datora un ar kuriem Jūs varat analizēt mājas lapas lietošanu. Caur īsceļiem iegūtā informācija par šīs mājas lapas lietošanu parasti tiek pārnesta uz kādu Google serveri ASV un tur arī saglabāta. Taču vispirms, aktivizējot IP anonimizēšanu šajā mājas lapā, Google saīsinās Jūsu IP adresi ES dalībvalstu vai citu Eiropas Ekonomiskās zonas līgumvalstu ietvaros.

Tikai atsevišķos gadījumos tiek pārnesta pilna IP adrese uz Google serveri ASV un tur saīsināta. Pēc šīs mājas lapas turētāja pasūtījuma Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu šīs mājas lapas apmeklēšanas intensitāti, lai apkopotu ziņojumus par aktivitātēm mājas lapā un lai sniegtu turpmākos ar mājas lapu un interneta lietošanu saistītos pakalpojumus mājas lapas turētājam. Google Analytics ietvaros no Jūsu meklētāja nosūtītā IP adrese netiek apvienota ar citiem Google failiem.

Caur Jūsu pārlūkprogrammu atbilstošu iestatījumu Jūs varat aizkavēt īsceļu saglabāšanu; taču mēs darām Jums zināmu,ka šajā gadījumā nevarēsiet lietot pilnā apmērā šīs mājas lapas visas funkcijas. Bez tam Jūs vēl varat aizkavēt caur īsceļu izveidotos un attiecībā uz Jūsu mājas lapas lietošanu attiecināmos datus (ieskaitot IP adresi) Googlē, kā arī šo datu apstrādi caur Google, kamēr Jūs lejuplādējiet no sekojošā linka (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de) esošo pārlūkprogrammas spraudni.

8. Lietotāju profili

Mēs izmantojam datu izmantošanas datus, lai izveidotu lietotāju profilus mārketinga un tirgus izpētes mērķiem vai uz mūsu piedāvājumu orientētām vajadzībām. Lietojuma dati ietver tieši informāciju par lietotāju sesiju sākumu un beigām, un darbības jomu attiecībā uz lapām un piedāvājumiem, kurus apskata lietotājs. Lietotāju profili netiks salīdzināti ar jūsu personisko informāciju. Jums ir tiesības atteikties no šīs datu izmantošanas, rakstot mums e-pastu.

9. Informācija par sīkdatnēm

Visām interneta vietnēm, kuras veic komercdarbību ir jāizmanto sīkdatnes jeb sīkfaili, lai veidotu klientu veikto darbību vēsturi, kas, piemēram, ļauj jūsu pirkumiem nokļūt virtuālajā iepirkumu grozā. Sīkdatnes ir pavisam mazi faili, kurus jūsu dators saglabā savā cietajā diskā. Taču Jums ir iespēja savā interneta pārlūka programmā šo funkciju atslēgt, ja ir tāda nepieciešamība.

10. Tiesības uz informāciju

Saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, Jums ir tiesības jebkurā brīdī pieprasīt informāciju par jūsu personas datiem, kā arī tiesības bez maksas labot, bloķēt vai dzēst savus personas datus.

11. Atbildīgais par Jūsu datu apstrādi:

Ja jums ir kādi jautājumi, kas saistīti ar šo Konfidencialitātes politiku, lūdzam ar mums sazināties izmantojot zemāk norādītos kontaktus:

SIA „Vēsmas Projekts“

Reģistrācijas Nr. 40003895763

Juridiskā adrese: Rīga, Jūrkalnes iela 15, LV-1046.

E-pasts.: info@santehnikasveikals.lv

Tālrunis: +371 26195665

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

Šī konfidencialitātes politika stājās spēkā un pēdējoreiz tika atjaunināta 2021. gada 01. maijā.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.