Visas kategorijas
Grozs

Jaunumi

                                                                                        Yard

RAVAK piedāvā plānsienu keramikas izlietnes ar uzglabāšanas vietu. Dizaineru studija "Vrtiška & Žák".

Dizaineri ir radījuši perfektu minimālisma stila izlietni ar padziļinātu vietu lietām aiz izlietnes malas un stiprinājuma kronšteinu, kas    spēlē oriģināla dizaina lomu. YARD padziļinātā uzglabāšanas vieta palīdz samazināt vizuālo jucekli vannas istabā. Krāsainā vannas istabas kosmētika, zobu pasta un citi priekšmeti ir paslēpti, lai nesabojātu vannas istabas kopējo izskatu.    

                                                                                    

Izlietnei nav nepieciešamas mēbeles. Tā ir novietota uz konsoles, kas vizuāli demonstrē uzstādīšanas vieglumu.

                                                                                             

Kopējo iespaidu, ko rada jaunais keramisko plānsienu izlietņu komplekts, spēcīgi ietekmē harmoniska taisnu un noapaļotu formu kombinācija. Apaļas, ovālas 40, 60 un 80 cm izlietnes, stūra 45 cm diametra izlietne un neliela apaļa izlietne ir ar uzglabāšanas vietu.

                                                                                        

No YARD izlietnēm var izveidot dažādas estētiskas kompozīcijas, jo RAVAK piedāvājumā ir konsoles, jaucējkrāni, sifonu galviņas un  sifoni.  Jūs varat izvēlēties no trim krāsām – melnu, matēti baltu un nerūsējošā tērauda.

Ravak YARD.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.