Visas kategorijas
Grozs

GARANTIJA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS.

Garantija.

1. Visām precēm, kas nopirktas mūsu veikalā ir 1999.gada 18.marta Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteiktā 2 gadu (24 mēnešu) garantija, savukārt preces ražotājs var noteikt garantijas termiņu, kas var būt atšķirīgs no LR normatīvajos aktos noteiktā.

2. Preču garantija attiecās uz tiem preču bojājumiem, pie kuru rašanās vainojams ražotājs. Ja tiek konstatēts, ka preces bojājums radies:

· lietotāja dēļ, nepareizas (neatbilstoši lietošanas instrukcijai) montāžas,ekspluatācijas un demontāžas rezultātā,

· ja bojājums radies barojošā sprieguma neatbilstībai ražotāja standartiem,

· precei, kurai nepieciešama regulāra servisa apkope, tā netiek veikta,

· ja bojājumi radušies preces apkopšanas vai tīrīšanas rezultātā ar nepiemērotiem tīrīšanas līdzekļiem,

· ja precei tiek veikts pašrocīgs remonts,

šādos gadījumos garantijas nosacījumi nav spēkā.

3. Garantija ir spēkā, ja tiek uzrādīts pirkuma apliecinošs dokuments, kā arī ražotāja , pārdevēja izsniegts garantijas dokuments (ja attiecīgai precei garantijas dokuments tiek izsniegts). Garantijas talons ir spēkā tikai tad, kad tajā pareizi un skaidri norādīts : modeļa nosaukums, pārdošanas datums, pārdevēja paraksts un zīmogs. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai labot garantijas talonā norādītos datus.

Atteikuma tiesības.

Mēs dodam patērētājam tiesības atgriezt preci, kura bija iegādāta  e-veikalā www.santehnikasveikals.lv , 14 darba dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. Lai atteiktos no pasūtītās preces, patērētājam ir jāaizpilda atteikuma veidlapa. Naudu par atgriezto preci pārskaitīsim ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc pircējā rakstiska atteikuma. Atteikuma veidlapa.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, Ja:

· preču un pakalpojumu cena ir atkarīga no finansu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontolēt;

· preces tiek izgatavotas pēc patērētāja nordījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.

Preces atgriešana iespējama tikai tādā gadījumā, ja prece nav lietota un nav bojāta, kā arī atrodas oriģināliepakojumā.

Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu, tiek segtas no Klienta puses. 

Patērētāju tiesību aizsardzības likums.

Noteikumi par distances līgumu.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.