Piekrišana personas datu apstrādei tiešā mārketinga mērķiem

 

2021. gada 01.maijs

Rīgā

 

 

Turpmāk vēlos saņemt informāciju par jauniem “Santehnikas Veikals” preču zīmes produktiem, notikumiem un piedāvājumiem. Ievērojot to, es sniedzu šo piekrišanu manu personas datu apstrādei tiešā mārketinga mērķiem.

 

Piekrītu, ka SIA „Vēsmas Projekts“, Reģistrācijas Nr. 40003895763, Juridiskā adrese: Rīga, Jūrkalnes iela 15, LV-1046, E-pasts.: info@santehnikasveikals.lv, Tālrunis: +371 26195665 un šā uzņēmuma piesaistītas trešās personas, kuras uzņēmumam sniedz specializētus mārketinga pakalpojumus, izmantotu manis un SIA “Vēsmas Projekts” noslēgtajos līgumu dokumentos un tālāk norādītos manus personas datus vispārīgas un individualizētas informācijas sūtīšanai par precēm, pakalpojumiem, atlaidēm, piedāvājumiem, konkursiem, pasākumiem, jaunumiem, aptaujām un citiem jaunumiem, šajā nolūkā sazinātos ar mani pa e-pastu.

 

Manu personas datu apstrādes tiešā mārketinga mērķiem termiņš: 3 gadi, bet ne ilgāk par manas piekrišanas spēkā esamību.

 

Esmu informēta (-s) un saprotu, ka, sniedzot vispārīgus mārketinga piedāvājumus, man tiks sūtīta vispārīga rakstura informācija, ar kuru SIA “Vēsmas Projekts”  dalīsies ar visiem saviem klientiem. Sniedzot individualizētus mārketinga piedāvājumus, ar automatizētu risinājumu (profilēšanas) palīdzību SIA “Vēsmas Projekts”  var mani pieskaitīt attiecīgai klientu kategorijai saskaņā ar manu izrādīto interesi (pārdošanas salonā, organizētā pasākumā, e-pastā, pa telefonu, sērfojot tīmekļa vietnēs vai citā veidā) par konkrētiem SIA “Vēsmas Projekts”    pakalpojumiem un / vai precēm un to iegādes vēsturi, piedalīšanos aptaujās, konkursos un pasākumos, kā arī citām līdzīga rakstura pazīmēm. Šajos gadījumos vispārīga satura informācija tiks sūtīta tikai attiecīgai SIA “Vēsmas Projekts”  klientu kategorijai.

 

Esmu informēta (-s) un saprotu, ka varu jebkurā laikā atteikties no savas piekrišanas personas datu izmantošanai tiešā mārketinga mērķiem, nenorādot nekādus iemeslus, par to paziņojot pa e-pastu:  info@santehnikasveikals.lv,  vai nospiežot tiešā mārketinga paziņojuma apakšā esošo norādi.

 

Esmu informēta (-s), ka vairāk informācijas par manu personas datu apstrādi un datu subjekta tiesībām sniegs SIA „Vēsmas Projekts“ administrācijā e-pasts: info@santehnikasveikals.lv, Tālrunis: +371 26195665.