Visas kategorijas
Grozs

PURMO AIR Gaisa ieplūdes sistēma

PURMO AIR Gaisa ieplūdes sistēma
Modelis: AIR Telescop
PURMO AIR Teleskop 300. Lai nodrošinātu gaisa ieplūdi radiatorā no palodzes apakšas, ir jāizmanto teleskops. Tiek piedāvāti divu veidu teleskopi, kas nodrošina optimālu radiatora uzstādīšanas elastību. Gaisa ieplūdes cauruļvadu var iztīrīt ar putekļu sūcēju, atverot filtra lūku un apkopes lūku te..
118,90€
Bez nodokļa:98,26€
Modelis: AIR Telescop
PURMO AIR Teleskop 500. Lai nodrošinātu gaisa ieplūdi radiatorā no palodzes apakšas, ir jāizmanto teleskops. Tiek piedāvāti divu veidu teleskopi, kas nodrošina optimālu radiatora uzstādīšanas elastību. Gaisa ieplūdes cauruļvadu var iztīrīt ar putekļu sūcēju, atverot filtra lūku un apkopes lūku te..
118,90€
Bez nodokļa:98,26€
Zīmols: PURMO (Somija) Modelis: AIR G1
PURMO AIR Rupjais filtrs G1.Rupjais filtrs nepieļauj kukaiņu un lielu daļiņu nokļūšanu telpā. Tas ir paredzēts lietošanai telpās, kurās nav īpašas daļiņu filtrācijas prasības. Filtru var mazgāt siltā ūdenī.  ..
11,73€
Bez nodokļa:9,69€
Zīmols: PURMO (Somija) Modelis: AIR 11
PURMO AIR Svaigā gaisa pieplūdes ierīce AIR 11. Konstrukcija AIR gaisa pieplūdes ierīce ir piemērota Compact un Planora radiatoriem. AIR klāsts sastāv no 3 modeļiem, kas ir ražoti no stabilas un ugunsdrošas ABS V0 plastmasas, kas ir nostiprināti starp radiatoru un sienu. Lai nodrošinātu gaisa ie..
76,93€
Bez nodokļa:63,58€